Úvod Profil společnosti Propagace Poptávka Kontakty Obchodní zástupci Dokumenty

Produktové řady

Tvarmix

Informace o produktu:
Je osvědčený prostředek k přípravě tvarohové náplně do všech druhů jemného pečiva. Tvarmix umožňuje použití tvarohu s různým obsahem sušiny, který se vyrovná významným naředěním tvarohu technologickou vodou při přípravě náplně. Optimální kombinace několika druhů modifikovaných škrobů a sušeného vaječného bílku zajišťuje stabilitu konzistence ve všech stádiích výroby a po upečení dává hotové náplni příjemnou polotuhou texturu. Při přípravě lze náplň mírně našlehat a při pečení náplň dále mírně napění, což kompenzuje úbytek hmotnosti zvětšením objemu, takže vizuálně nedochází ke ztrátě náplně. Chuť hotové náplně je zvýrazněna přídavkem přírodně identických arómat vanilky a másla a barva je jemně doplněna přídavkem beta karotenu.

Složení:
Cukr, škrob (bramborový, kukuřičný), bílky sušené, sušená syrovátka, DP 73 (glukózový sirup, ztužený rostlinný tuk, emulgátory E471, E472a, mléčná bílkovina, stabilizátor fosfát draselný E340), kyselina citronová E330, barvivo bat karoten E160, máslové aroma.

Balení a skladování:
Výrobek je balen do papírových pytlů po 15 kg.
Skladujte v chladnu a suchu.

Trvanlivost:
Doba minimální trvanlivosti činí 6 měsíců.

Receptura na 20 kg náplně:

Tvaroh   10 kg
Voda 6 litrů
Tvarmix 4 kg
Celkem 20 kg

Technologický postup:
Do kotlíku nalijeme vodu a přidáme tvaroh. Vše pomalu promícháme cca. 5 min. Pak za stálého míchaní pomalu přisypáváme tvarmix a všechno spolu domícháme na pomalých otáčkách.

Home | Tisková verze | Mapa stránek | Kontakty

edited by N.E.S.P.I